Nasze usługi

  • Wesela
  • Imprezy okolicznościowe
  • Imprezy firmowe
  • Stypy
  • Catering dla firm

Wesela

Zachęcamy do urządzania na naszej pięknej sali przyjęć weselnych. Każdą uroczystość przygotowujemy z niezwykłą starannością oraz zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań by dzień ten utrwalił się w pamięci zarówno Pary Młodej, jak i ich gości. Wspaniała lokalizacja – w pobliżu lasu – inspiruje do tańców i hucznej zabawy do białego rana.

Imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się urządzaniem niezapomnianych imprez okolicznościowych – komunii, urodzin, rocznic, chrzcin. Oferujemy profesjonalną obsługę, możliwość skomponowania własnego menu oraz wyjątkową atmosferę. Do dyspozycji gości są dwie sale bankietowe, sala restauracyjna z parkietem do tańca, parking oraz ogródek otwarty w okresie letnim.

Imprezy firmowe

Organizujemy imprezy firmowe – bankiety, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę, urozmaicone menu, z możliwością samodzielnego skomponowania oraz przyjazną atmosferę. Nasza restauracja dołoży wszelkich starań, by imprezy Państwa firmy przebiegła bez najmniejszego problemu.

Stypy

Zorganizujemy godne pożegnania najbliższej osoby w spokojnej, intymnej, refleksyjnej atmosferze. Dołożymy wszelkich starań by otoczyć rodzinę i najbliższych odpowiednią i profesjonalną opieką, nie zapominając o kulinarnej stronie przyjęcia.

Catering dla firm

Prowadzimy działalność cateringową na terenie Katowic. Dostarczymy do Twojej firmy pyszne, wysokiej jakości dania obiadowe oraz lunche w atrakcyjnej cenie.

 

Od wtorku do piątku polecamy danie dnia: zupę oraz drugie danie w cenie 15 zł.